Web sitemize hoşgeldiniz.

Anneler Günü En Anlamlı Hediye

Çocukları için herşeyin en iyisini isteyen anneler, özel bir gün ile kutlamayı hak ediyor. Anneler için özel olan gün de ona unutulmaz hediyeler vererek mutlu edebilirsiniz. Anneler çocukların her zaman yanında olarak onların sevinçlerini ve üzüntülerini paylaşmak ister. Bunun için bir çok fedakarlık yapan anneler için siz de özel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Anneler günü en anlamlı hediye o gün annenizin yanında olmanızdır. Özel günü daha anlamlı hale getirmek için hediyeler ve annenizin sevdiği şeyler ile kutlama yapabilirsiniz. Günümüzde kişiye özel olarak yapılan ürünler her türlü eşyaya yaygınlaştırılmıştır. Kişiye özel kalemler, cüzdanlar, resimler, çerçeveler, çantalar, ödüller gibi bir çok seçenek bulunmaktadır. Bu ürünleri istemeyenler farklı hediyeleri de tercih edebilir.

Hediyelik Tablolar

Tablolar evin duvarlarını süsleyen ve her zaman göz önünde duran ürünlerdir. Hediye olarak tablo tercih etmek isteyenler ve hediyesinin her zaman hatırlanmasını isteyenler farklı modelleri tercih edebilir. En çok bilinen tablo çeşitleri ışıklı ve resimli tablolardır. Hediyelik tablo için annenizle birlikte olduğunuz bir resmi seçebilirsiniz. Genellikle 35*50 oranlarında yapılan tablolara ışıklama da eklenmektedir. Özel bölgelere koyulan ışıklar ile tablo daha canlı hale gelebilir. Bunun yanı sıra normal resim yerine karikatür çizimlerini de tercih edebilirsiniz. Portreleri karikatür haline getiren ve bunları tablo yapan yerlerde annenize hem eğlenceli, hem de anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca resim becerisi olanlar tuval üzerine bir resim de yapabilir. Hediyenin el yapımı olması manevi olarak daha değerli gelecektir.

Evdeki Malzemelerle Hediye Yapımı

Anneler günü en anlamlı hediye el yapımı olan ve manevi değeri yüksek olan hediyelerdir. Resimli tabloların yerine evdeki malzemelerle kolay bir şekilde hazırlayacağınız çerçeveleri de tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça sık yapılan çivi ve ipli harfler güzel bir hediye olabilir. Bunun için orta kalınlıkta bir tahta, çivi ve ince renkli ipler gerekir. Tahtanın üzerine annenizin ismini veya baş harflerinizi yazabilirsiniz. Harf yerine resim yapmak isteyenler çiçek ve kalp motiflerini de kullanabilir. Çizdiğiniz şeklin üzerine 2 cm boşluk bırakarak küçük çivileri yerleştirin. Fakat çivilerin tahtaya tam olarak girmemesi, biraz yüksek bırakılması gerekir. Bütün çizim çivilendikten sonra renkli ipleri kullanarak çivilerden geçirin. Rastgele döndürülen ip ile tablonuza renk verebilir ve resmi daha canlı hale getirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: