Web sitemize hoşgeldiniz.

Anneler Günü Farklı Hediye

Anneler günü her sene kutlanan ve annelere özel olduklarını hissettiren bir gündür. Bu günü anneniz için unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Anneler günü farklı hediye vermek isteyenler daha özgün fikirleri tercih edebilir. Çiçekler her ne kadar sevilse de, en klasik hediyelerin başında gelir. Fakat kendi tarzınızı yansıtarak çiçekleri daha farklı bir şekilde sunabilirsiniz. Son günlerde popüler olan canlı çiçek ürünleri farklı hediyeler arasında yer almaktadır. Canlı çiçeklerin kolye veya saat gibi ürünlerin içine yerleştirilmesiyle yapılan bu hediyeler hem anlamlı, hem de oldukça renklidir. Çiçeğin her daim canlı kalmasını sağlamak için su ve özel sıvılar konulur. Bu da kolyelerin daha şık görünmesini sağlamaktadır.

Anneler Gününü Farklı Kutlayın!

Farklı bir hediye yapmak isteyenler resimli hediyeler veya kişiye özel yapılan ürünleri tercih edebilir. Normal sınırların dışına çıkarak annenizin resmini t shirt veya tablo, yastık gibi ürünlere bastırabilirsiniz. Ya da ailece çekildiğiniz bir resmi kullanabilir ve hediyenizin daha manevi olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra el yapımı hazırlanan bir kart ile hediyenizi şık bir şekilde sunabilirsiniz. Anneler günü kartları için renkli karton ve resimlerden yararlanabilirsiniz. Orta boyutlarda kesilen kartonu ikiye bölün. Dış kısmına Anneler gününü belirten yazı yazın. Kartonun iç kısmına ise birlikte olduğunuz bir resmi yapıştırın. Boş kalan kısma onun için not yazabilirsiniz. Ayrıca kartınızın daha hoş görünmesi için kurdele ile bağlayabilir ve fiyonk yapabilirsiniz.

Anneler Günü Yemek Sürprizi

Anneler gününü kutlamak için hediye almak yerine özel yemekler de yapabilirsiniz. Anneler günü farklı hediye için annenizin en sevdiği yemekleri hazırlayın. Daha sonra tatlı veya pasta yaparak süslemeleri tamamlayın. Pastanın üzerine renkli jöleler ile yazı da yazabilirsiniz. O gün annenizin dışarıda olması işiniz kolaylaştıracaktır. Bunun için yakınlarınızdan yardım alabilirsiniz. Daha sonra masayı özel mumlarla hazırlayarak annenizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Anneler günü sürprizi için yemek sırasında hediyenizi daha farklı bir şekilde verebilirsiniz. O günü anneniz için özel hale getirmek hediyenizin ve sürprizinizin daha iyi olmasını sağlayacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: