Web sitemize hoşgeldiniz.

Anneler Günü Hediyesi Çerçeve

Akıp giden zaman içinde geriye dönüp baktığınızda sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz güzel anılarınızın olması bu hayatta kendinize ve sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Bu anıları birde ölümsüz hale getirmeniz ve şık çerçevelerde saklamanız ise evinizi süsleyecek en kıymetli hediyeler haline gelmektedir.

Anneler gününde hediye arayanlar içinde en güzel seçeneklerden biri birbirinden şık hediyelik çerçeveler olmaktadır. Günümüzde özel tasarım modellerin çıkmasıyla annenize özel anlarınızı şık bir modelde sunabilir hatta üzerine kendinize ait yazılarla duygularınızı ifade ederek hediyenizi kişisel hale getirebilirsiniz.

Seni Seviyorum Annecim

Söz uçar yazı kalır sadece anneler için geçerli olmayan bir deyimdir. Anneler için sözün de uçtuğunu söyleyemeyiz ama yazılı olarak bazı duyguların ifade edilmesi herkesi olduğu gibi anneleri de mutlu etmektedir.

Anneler günü hediyesi çerçeve sunumlarıyla annelerinize ya da anneler gününü kutlayan eşinize şık bir hediye hazırlayabilirsiniz. Klasik modellerden hoşlanan bayanlar için eski modelleri düşünebilir yeni tasarımlarla annelerinize ya da eşlerinize annelikleriyle ilgili duygularınızı yazılı olarak ifade edebilirsiniz.

Çerçeve hediyelik eşyalar içinde asla modası geçmeyecek en anlamlıhediyelerden biridir. Geçmiş zaman ait en özel anlarınızı korumaya yönelik hazırlana ve baktıkça sürekli sizi zamanda yolculuk yapmanızı saplayan en kıymetli hediyedir. Anneniz için birden fazla fotoğraf koyabileceğiniz bir model seçerek bebekliğinizden yetişkinliğinize kadar olan birkaç kare fotoğrafı koymanız onun geçmişe gitmesi için yeterli olacaktır. Hediyeyi vermenizle gözlerinin dolduğunu görebilirsiniz.

Kişisel Hediye Sunumu

Anneler günü hediyesi çerçeve seçiminde son dönemlerde ne fazla tercih edilen yazılı modelleri seçebilirsiniz. Bunlara kendi cümlelerinizi ekleyebileceğiniz gibi sevdikleri şiiri ya da sözü ekleme şansınız da olabilir. Çerçeveye koyduğunuz fotoğrafla ilgili belirtmek istediğiniz özel cümleleri ya da tarihi yazarak da çerçevenizi kişisel hale getirebilirsiniz.

Yeni anne olan eşiniz için bu tarz şık bir sunum yapabilirsiniz. Bebeğinizle olan fotoğrafınızı koymanız ve annelik duygusunu ilk defa yaşayan eşinize hoş sözleri yazılı olarak vermeniz onu mutlu edecektir. Doğum hazırlanan eşler için de ultrason görüntüsü olan bebeğinizin fotoğrafını bu tarz bir çerçeveyle sunmanız anne adayları için en kıymetli hediyelerden biri olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: