Web sitemize hoşgeldiniz.

Avea Telefon Faturası Ödeme Yöntemleri

Avea telefon faturası ödeme işlemi birçok platformda yapılmaktadır. Anlaşmalı kurumlar, anlaşmalı bankalar, PTT, internet fatura ödeme siteleri, Türk Telekom online işlemler başlıca ödeme yöntemleridir. Ayrıca, Türk Telekom mobil uygulaması Türk Telekom müşteri hizmetleri ya da Türk Telekom ödeme hattı ile Avea fatura öğrenme gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Avea, uzun zaman önce Türk Telekom ile birleşerek TT Mobil’i oluşturmuştur. Sadece GSM hizmetleri değil; evde internet, işte internet ve ev telefonu gibi hizmetler de vermektedir.

Avea Telefon Faturası İnternetten Nasıl Ödenir?

Avea telefon faturası ödemek isteyen müşteriler, Türk Telekom Online İşlemler menüsünden, mobil uygulama aracılığı ile ya da otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirler. Türk Telekom fatura ödeme işlemlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Türk Telekom’un bireysel sayfası üzerinden faturanızı ödeyebilirsiniz. Geçmiş dönem borçlarınızı, güncel borcunuzu sorgulama ve ödeme işleminin yanı sıra pek çok işlemi de online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. Talimat işlemleri, hız testi, arıza ve şikâyet bildirimi gibi birçok konuda hizmet vermektedir.
  • Türk Telekom Online İşlemler menüsünü açtıktan sonra hangi fatura türünü ödeyeceğinizi seçmeniz gerekiyor.
  • Faturanızı seçtikten sonra gerekli bilgileri doldurarak faturanızı kredi kartı ya da banka kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Telefon Faturası Ödemesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom telefon faturası ödeyecek müşteriler için birçok alternatif bulunmaktadır. Bu platformların çoğunda ücretsiz Avea fatura sorgulama işlemini de yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirebileceğiniz platformları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Bankalar aracılığı ile ödeme yöntemi: Akbank, Denizbank, Ziraat Bankası, Anadolu Bank, Garanti Bankası ve Odeabank gibi birçok banka ile faturanızı ödeyebilirsiniz. Kiosk, gişe, otomatik ödeme talimatı, ATM’den kart ile ödeme, ATM’den nakit ödeme ve çağrı merkezi aracılığı ile ödeme olmak üzere bankalar 6 adet seçenek sunmaktadır.
  • PTT’nin herhangi bir şubesi ya da online ödeme platformu ile telefon faturanızı ödeyebilirsiniz.
  • Barkod ile ödeme: Telefon faturanızda bulunan barkodu Yapı Kredi ATM’sine okuttuğunuz zaman faturanızı ödeyebilirsiniz.
  • Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden Avea telefon faturası ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: