Web sitemize hoşgeldiniz.

Esintinin Melodisi Rüzgar Çanları

Rüzgar estikçe hoş bir tını ile kulaklara şefkat gösteren dekoratif rüzgar çanları birbirinden şık tasarımları ile balkon ve bahçe dekorasyonlarınız için de vazgeçilmez bir aksesuar olabilir.

Balkonlarda Kullanılan Dekoratif Rüzgar Çanları

Baharın habercisi olarak niteleyebileceğimiz rüzgar çanlarını evinizin balkonuna koyarak yeni ışıldayan güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Çıkardığı sesler ile yaz günlerinde balkonlarda yapılan çay sohbetlerine eşlik eden bu şirin dekoratif malzemeler aynı zamanda kapı üstlerinde de kullanılabilir. Bu sayede siz içerde ike balkona olan girişleri fark edebilirsiniz.

Anne babalar için çocuklarının güvenliği açısından bu ürünlerin çıkardığı seslerden faydalanma imanı doğuyor. Örneğin anne içerde temizlik yaparken balkonun kapısını açık bıraksa da çocuk çıkarken rüzgar çanlarına dokunduğunda ses çıkacağı için duruma hemen müdahale etme şansı buluyor.

Bahçelerde Kullanılan Dekoratif Rüzgar Çanları

Özellikle bahçesi olan evlerde ve yazlık evlerde bahçelerin dekorasyonunda hem renklendirici hem de tamamlayıcı bir alternatif oluşturan dekoratif rüzgar çanları pratik kullanımları ve estetik duruşları ile vazgeçilmez bir aksesuara dönüşebilir.

Eve gelen misafirlerinizi bahçenizde ağırlarken dekorasyonunuzun farkını hissettirebileceğiniz bu ürünler ile dış mekan dekorasyonunuza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Balkonlarda olduğu gibi bahçelerde kullanılan dekoratif rüzgar çanları da bilginiz haricinde giriş çıkış yapıldığında sizi uyaran doğal bir alarm vazifesi görebilir. Siz evin içinde iken bahçeden gelen rüzgar çanı sesleri ile hemen dışarıyı kontrol edebilir ve yabancı birinin geldiğini anlayabilirsiniz.

Kapı Üzerine Asılan Dekoratif Rüzgar Çanları

Restoran veya cafe dekorasyonu için de dekoratif rüzgar çanlarından faydalanabilir. Açık alanı olan işletmelerde tavandan sarkıtarak kullanılabileceği gibi kapı üzerine asılarak da kullanılabilir. Böylece işletmeye gelen misafirlere hoş bir karşılama imkanı verir. Mekanın orijinalliğine de katkı sağlar.

Bu dekoratif ürünler ayrıca evlerde olduğu gibi ticari alanlarda da içeri giren kişiler olduğunda alarm vazifesi görür. Örneğin siz mekanın mutfağında çalışırken içeri müşteri girdiğinde dekoratif rüzgar çanından gelen sesler kulağınıza çalınacağı için hem gelen kişileri karşılayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi karşılamaya melodik bir hava da katmış olursunuz.

 

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: