Web sitemize hoşgeldiniz.

Evde Romantik Bir Hava Yaratmak İçin Mum Çeşitleri

El yapımı olarak hazırlanmış, Mum Çeşitleri ile süslenmiş romantik ortamlar sevdiğiniz insanların çok daha fazla hoşuna gitmektedir. Bunu zaten fark etmişsinizdir. Bu işi profesyonel olarak yapan çok sayıda organizasyon markası olsa da dilerseniz kendi emeğinizle de çok güzel bir atmosfer yaratarak karşınızdaki kişiye unutamayacağı bir anı hazırlayabilirsiniz.

Süslemede kullanabileceğiniz ürün çeşitleri

Eğer ortamda aydınlatma amacı dışında sadece romantik bir hava katması adına aksesuar olarak mum kullanmayı düşünüyorsanız çok sayıdaki Mumluk çeşitleri arasından muhakkak zevkinize ve hayalinize uygun bir ürün bulabilirsiniz.

Küçük tekli mumlar istediğiniz şekil, desen ya da yazıyı oluşturmanıza izin verip hoş bir atmosfer oluştururken, uzun şamdanlar da yemek masalarının çok uzun yıllardır eskimeyen vaz geçilmezleri arasında yer alıyor. Ya da evdeki biblo, saksı ya da çiçeklerinizin yanına koyarak onların deseni ve gölgesinden yararlanmanıza yardımcı olarak uzun boydaki bahçe türü mumluklar da ortamın atmosferini ciddi olarak değiştirecektir. Bu çeşitlerden evinizin dekoruna, kendi zevkinize en uygun olanını seçip kullanabilirsiniz.

Açık havada kullanılabilecek süsleme eşyaları

Süslemeyi yapacağını ortam dört duvardan ibaret değilse ortamda daha aydınlık dekorasyon ürünlerini ve kokuları kullanmanız çok daha hoş bir detay olabilir.

Buhurdanlık çeşitleri açık havada yoğun kokusuyla sizi rahatsız etmeden arka fonda hafif bir esinti olarak esip burnunuzun ucundan geçerken, ayrıca yaklaşmakta olan soğuk kış akşamlarında da içinizi mis gibi kokularla ısıtarak hem sizi hem de sevdiğinizi bulunduğunuz yerden alıp bambaşka diyarlara taşıyacak bir etkiye sahiptir.

İstediğiniz türdeki kokulardan ağır olmamak şartıyla farklı çeşitlerde alıp uygun bir karışım yapmanız ve ortaya size ait bir melodi çıkarmanız da mümkündür.

Ortama daha nostaljik bir hava katmak isterseniz Gaz lambaları çeşitleri de sizin imdadınıza yetişen ürünler olacaktır. Özellikle de bulunduğunuz yer yeşillikler ya da çeşitli bitkiler arasında bir yerse, dikkatli bir şekilde ağaçlara takacağınız küçük lambalar da ortama çok farklı bir hava katarken, uzaktan bakıldığında gecenin karanlığında büyük ateş böceklerini anımsatacaktır.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: