Web sitemize hoşgeldiniz.

Evinizi Farklı Aksesuarlarla Süsleyin

Yeni bir eve taşındıysanız ya da evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bunun için büyük değişikliklere ve büyük masraflara girmeden sadece küçük aksesuarlar alarak büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler zevkli bir tasarım için evi bütün olarak düşünmektir. Birbiriyle alakasız aksesuarlar almak sonrasında bir araya geldiğinde daha karmaşık ve kötü bir görünüm yaratabilecektir. Bu nedenle daha hoş bir görüntü elde etmek için konsept belirleyebilir ya da renkler ve dokular üzerinden gidebilirsiniz. Dekoratif ürünleri seçerken buna ilgisi olan arkadaşlarınız varsa bunlardan yardım da alabilirsiniz.

Küçük Dokunuşlarla Büyük Farklar Yaratın

Küçük dokunuşlar yaparak ev içerisinde aslında büyük değişikler yaratabilirsiniz. Bunun için çok fazla masraf yapmanıza da gerek olmadığı için kısa zaman içerisinde evinizde farklı bir hava yaratabilirsiniz. Kendinize bir bütçe belirledikten sonra aksesuar almaya başlayabilirsiniz. Güzel kokulu bir ev için tütsülük çeşitlerine ve tütsülere bakabilirsiniz. Aynı zamanda daha şık örtüler alabilir, mobilya değiştirmeden sadece bir kaç örtü değişikliğiyle farklı bir hava yaratabilirsiniz. Tüm bunları yaparken duvar renkleri ve mobilya renkleriyle uyumlu olmasına dikkat ederseniz daha kolay bir şekilde üstesinden gelebileceğinizi söyleyebiliriz. Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak için odanıza da çeşitli küçük ürünler alabilir, daha farklı aydınlatmalar kullanarak yeni görünümler elde edebilirsiniz.

Evinizin Duvarlarını Süsleyin

Evinizin duvarlarının boş olması size çok sade ve düz geliyorsa bu duvarları değerlendirmek ve daha eğlenceli ya da sanatsal hale getirmek sizin elinizde. Bunun için duvar aksesuarlarına bakabilir ya da kendinize tablo satın alabilir, bunları farklı çerçeveler içerisinde asabilirsiniz. Sadece çerçeve alarak içerisine kendi fotoğraflarınızdan oluşan farklı tasarımlar da koyabilirsiniz. Bu tasarımların haricinde duvar aksesurları olarak çeşitli şekillerde saatlere bakabilir, ayna satın alabilirsiniz. Duvar stickerları da duvar için son zamanlarda çok kullanıldığını söyleyebileceğimiz duvar aksesuarları arasında sayılmaktadır. Duvarın rengi ve evin eşyalarıyla uyumu önemlidir. Bu nedenle evinizin duvarlarını boyatmak istiyorsanız, boyattıktan sonra nasıl bir duvar aksesuarı alacağınıza karar verirseniz daha doğru olacaktır. İnternetten duvar aksesuarı sipariş edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: