Web sitemize hoşgeldiniz.

Güzellikte Son Trend; Hollywood Yanağı, Hollywood yanağı nedir

Güzellik konusunda her sene çeşitli modeller trend olmakta ve bu da güzellik algısını gittikçe farklı yönlere doğru çekmektedir. Gençliğin ve güzelliğin temel taşı olarak görülen yanak bölgesi, vücutta en erken yaşlanan bölgelerden birisi olması nedeniyle en önemli yerlerden biri olarak başı çeker. Ayrıca yanak bölgesi genellikle mimik hatlarını odak noktasında bulunması da bu bölgenin çok daha ciddi bir değere sahip olmasını  destekler. Bu nedenle yanakla ilgili ortaya çıkan modalar ağırlıklı olarak uzun bir süre kendisini korur ve bu da herkesin o dönem için yanak ile ilgili estetik olmasına yol açar. Güzellikte son trend; Hollywood yanağı olarak bilinir ve bu da artık çağımızın en ileri nokta modalarından bir tanesidir.

Hollywood yanağı neden bu kadar seviliyor ?

Hollywood filmlerinde oynayan kişilerin yanaklara dikkat edildiğinde, genellikle elmacık kemiklerinin ciddi oranlarda belirgin olduğu ve yukarıya doğru kalkık bir şekle sahip olduğu bilinir. Bu nedenle Hollywood yanağı son dönemlerde güzellik ile ilgili en çok beğenilen trendlerden birisi kabul edilir. Özellikle de Angelina Jolie ile başlayan bu trend artık günümüz dünyasında bütün kadınlar tarafından en çok istenen estetik şekillerinden bir tanesidir. Bu yanak şeklinde hem vücudun elmacık kemiğini ön plana çıkardığı için daha kırmızımsı bir hal alır, hem de duygularınızı çok daha rahat bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Güzellikte son trend; Hollywood yanağı olarak görülmekte birlikte, aynı zamanda bu trendin ilerleyen dönemlerde yerini başka modellere de bırakacağı düşünülüyor. Genellikle güzellik trendleri belirleyen Hollywood tarzı filmlerdeki kadınlardır.

Hollywood yanağı nasıl yapılıyor ?

Birçok kadın şu anda daha çok bu sorunun cevabını aramaktadır. Güzellikle son trend; Hollywood yanağı yaptırmak için yanaktan yağ alma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu yağ alma işlemi ise lokal anestezi ve sedasyon anestezi ile uygulanmaktadır. İşlem genel olarak 30 dakika sürmekle birlikte, hastaneden 3 saat içerisinde taburcu olma imkanınız bulunuyor. Güzellikle son trend Hollywood yanağı daha uzun bir süre moda olacak gibi görünüyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: