Web sitemize hoşgeldiniz.

İlk İntiba: Ferah bir Oda Kokusu

Bir yere girildiğinde fark edilen ilk detay oranın görünüşünden önce kokusu olur. O ortamın ferah ve temiz olduğunu bize havası söyler. Kokudan sonra fark edilen diğer detay ise göze çarpan aksesuarlardır. İlk intibaı vermesi açısından oda kokusu eve alınacak herhangi bir aksesuar kadar önemlidir.

Evinizde ve iş yerinizde ferah, temiz bir kokuyu oda kokusu ile sağlayabilirsiniz. Dilerseniz tütsü ve mumlar ile hem ortamın kokusunu değiştirebilir hem de evinizin atmosferine dekoratif olarak farklı bir yaklaşım getirebilirsiniz.

Kokulu mumlarla hem eviniz güzel görünsün hem de güzel koksun.

Farklı tasarımlarıyla ve zengin işlemeleriyle bir mumdan beklediğinizin çok daha fazlasını bulabilmeniz mümkün. Ahşap özel kalp desenli mumluk ile sevdiğiniz insana küçük bir sürpriz yapabilir, gaz lambası şeklindeki özel tasarımın içinde yanan mumla kendinizi bambaşka bir diyarda bulabilirsiniz. Mumların havadaki kötü kokuyu ve dumanı çekme özellikleri de eklenince bir evin neredeyse vazgeçilmez parçası haline geliyorlar.

Kötü kokulu bir ortama girdiğinizde her ne kadar güzel dizaynedilmiş olursa olsun ilk algıladığınız şey koku olduğu için oraya karşı içinizde müthiş bir ön yargı uyanır. Böyle bir durumda ne güzel ve şık dekorasyonun ne de özenle seçilmiş eşyaların hiçbir önemi kalmaz. Bunun için temizliğe ve o temizlik kokusunu daim kılan oda kokularına, kokulu mumlar ve mistik havayı çağrıştıran tütsülere hep gereksinim duyulur.

Güzelliği gölgeleyen kalkan: Kötü koku

Evinizde ve iş ortamınızda kullandığınız dekoratif ürünleri gölgeleyen bir kalkan var ki o da kötü koku. Kötü kokunun insanlara oranın temiz olmadığı çağrışımını yapması bir daha oraya olan ön yargılarını değiştirmesini de zorlu kılacaktır.

Sehpanızda ya da masanızda duran nostaljik gerçek bir radyonun yanına iliştireceğiniz tütsü hem görünüş açısından tatmin sağlayacak hem de olası kötü kokuları önleyecektir. Tütsülük çeşitlerinden eşyalarınıza uygun olanı seçtiğinizde hem siz hem de misafirleriniz için hoş görünümlü ve güzel kokan bir ortam yaratmış olacaksınız. Mistik bir havaya sahip tütsü kokusundan hoşlanmayanlar içinse ferah bir oda kokusu daha tercih edilebilir bir seçenektir.

 

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: