Web sitemize hoşgeldiniz.

Kullanırken Çok Seveceğiniz Tütün Kesesi Ve Diğer Ürünler

25 Kasım 2017

Hazır sigara kullanmayan ve sigarasını kendi sararak içenler için harika bir ürün olan tütün kesesi son zamanlarda hızla moda olmaya başladı.

Sigarasını kendi saran tüketiciler tütün ve diğer malzemelerini yanlarında taşımak zorundadırlar. Fakat tütün, çarşaf ve filtrenin ayrı ayrı taşınması görüntü olarak hiç hoş olmayabilir bazen. Bu yüzden tütün için üretilmiş bu keseler çok kullanışlıdır.

Tütün Kesesi Kullanımı

Tütün keseleri genelde ilk bakışta cüzdan veya başka bir şeymiş gibi görünebilir. Bu da kesenin ne kadar şık bir görüntüsü olduğu anlamına gelir. Deriden üretilmiştir ve çantaya ya da ceketinizin iç cebine sığacak boyuttadır. İç içe katlanarak kapanıp açıldığı için çok fazla yer kaplamaz.

Kesenin içinde tütün, filtre ve çarşaf için ayrı ayrı bölmeler bulunuyor. Malzemelerinizi bu bölmelere yerleştirerek tütün kesenizi kullanabilirsiniz. Fakat bu keseler sigaranın kendisi için üretilmiş ürünler değildir bunu da hatırlatalım. Sadece sigarayı sarmak için kullandığınız ürünleri taşımanıza yardımcı olacak üründür. Kadınlar ve erkekler için farklı çeşitleri bulunuyor. Hepsi çok şık bu tütün keselerinden vazgeçemeyeceksiniz

Her seferinde sigara sarmakla uğraşmıyor ve sigaranızı önceden sarıyorsanız o zaman sizler için başka ürünler önereceğiz.

Diğer Sigara Kapları

Sigara tüketicilerinin çoğu dışarıdaki hazır sigaraları tüketiyor. Muhtemelen bu da sigara sarmanın zahmetli olması ve tütünün dışarıdaki işlenmiş sigaralardan daha ağır olmasından kaynaklanıyor. Fakat her ne olursa olsun her iki kullanıcının da sigaralarını taşımak istedikleri şık görünümlü ürünler olabilir. Bu ürünlerden biri de tabaka.

Sigara tabakası bu ürünlerin içinde en bilinen üründür. Genelde görsel zevk için kullanılır. Sarma veya hazır fark etmez her türden sigara için kullanışlıdır. Metalden yapılır.

Bir de sigara çantası dediğimiz bir ürün vardır. Bu ürün de yine sigaranızı taşımanız ve içine koyabileceğiniz bir üründür. Dikdörtgen şeklindedir ve isminden anlaşılacağı gibi çantayı anımsatır. Çanta şeklinde olduğu için kullanımı kolaydır. İçine sigaralarınızı yerleştirmeniz ve kapağını kapatmanız yeterli. Çakmağınız kaybolmasın istiyorsanız çakmağınızı koymak için de dış tarafında bir bölmesi vardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: