Web sitemize hoşgeldiniz.

Saçlarda Yeni Trendler

Saçların bakımı ve tarzı kadınlar için oldukça önemlidir. Kadınlar hazırlanmaya ilk olarak saç modeline karar vererek başlarlar saç modeline karar verilmiş ise hazırlanmak oldukça kolaydır. Saç modellerinde son zamanlarda oldukça farklı renk ve modeller geliştirilmiştir. Her saç renginden insan görmek artık oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Önceleri belli ana renkler ile kısıtlı kalan saç renkleri şimdileri, saçlarda yeni trendler ile birlikte oldukça çeşitlilik kazanmıştır. Saçlarda son yıllarda oldukça serbest renk akımları doğmuştur. Önceleri tek renge sabitlenmiş saçlar artık tamamen bu kalıbından dışarı çıkarak özgürleşmiştir. Saç renkleri mutlaka farklı renklendirmeler ile kendilerine has bir tasarım kazandırılarak dizayn edilmektedir. Saçların serbest renkler ile buluşması ile birlikte dip boya sorunu da ortadan kalkmış gibi görünmektedir. Daha önceki yıllarda dip boyası gelmiş bir saç kullanmak abes kaçarken son yıllarda dip boyası gelmiş saç kullanmak adeta moda haline gelmiştir. Bu modaya ayak uyduranların sayısı da oldukça çoktur.

Yeni Saç Renkleri ve Renklendirmeler

  • Son yıllarda oldukça trend olan saç renkleri genellikle bakır tonlarıdır. Bakır tonları saç renklerinden özellikle soğan kabuğu rengi oldukça popülerdir. Genel olarak beyaz tenli kadınların tercihi olan soğan kabuğu kızılları oldukça tercih edilen renkler arasına girmeyi başarmıştır.
  • Saçlarda yeni trendler de öncülüğünü yapan renkler ışıltılı kahve tonlarıdır. Kahve tonları geçmiş yıllarda da popüler olsa da aralarına yeni tonlar alarak popülerliğini korumaya devam etmektedir. Soğuk kahve ve sıcak kahve bunlarda en çok tercih edilen tonlardandır. Aynı zaman da tek renk tercih etmek istemeyenler için koyu kahve tonları üzerine atılmış açık renk kahve ışıltıları saçlarınıza oldukça havalı bir tarz getirecektir. İstediğiniz kahve tonlarına göre ışıltıları ayarlamak mümkündür. Bu tamamen kuaförünüzün kabiliyetine kalmıştır.
  • Saçlarda yeni trenler de sarı saçlar moda olmayı sürdürmüştür. Sarı saç renginden veya sarı röfleden vazgeçemeyenlere yeni bir alternatif olarak ombreler getirilmiştir. Saçlarınıza ombreler yaptırarak oldukça tarz olabilmeniz mümkündür.

Artık yeni saç trendlerine göz atarak kendinize yepyeni bir imaj çizerek yenilenebilirsiniz. Bunun için kuaförünüze uğramanız yeterlidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: