Web sitemize hoşgeldiniz.

Takı Kutuları Nasıl Yapılır?

7 Ekim 2017

Takı kutuları yapmaya başladığınızda etrafta ne kadar fazla çeşit olduğu da dikkatinizi çekecektir. Renkleri ve de farklı modelleriyle her amaca göre takı kutusu tasarımlarına ulaşabilirsiniz. Tüm bu tasarımları eğer biraz da yaratıcı bir zihne sahipseniz kendiniz yapmanız da mümkün.

El yapımı hediyelik ürünler arasında, takı kutularının yeri çok fazladır. Eğer ki takı kullanmayı ya da takı hediye etmeyi seviyorsanız, takı kutuları bunlar için çok bütünleştirici bir unsur haline gelecektir. Takı kutularına konabilecekleri o kadar çok sıralayabilirsiniz ki, sıraladıklarınız karşısında kendiniz bile hayrete düşebilirsiniz. Bu açıdan oldukça kullanışlı ve tercih edilebilir bir haldedir.

Kadınların takı konusundaki hassasiyetleri, herkes tarafından bilinmektedir. Renkli ve pırıltılı takıların saklanması, kolay olmamakla birlikte belli bir düzeni de gerektirmektedir.

Takı kutuları kaç çeşittir?

Çok fonksiyonel bir ürün olan tankı kutuları, takıları toparlayan, tekrar kullanmak istediğinizde elinizin altında rahatça bulmanızı sağlayan bir üründür. Genelde içinde bulundurulan sünger sayesinde, içine konulan takıya zarar gelmesini engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Sevgililer günü hediyesi olarak karar verdiğiniz bir takıyı, değişik bir şekilde hazırlanmış bir takı kutusuna koyarak vermeniz, bu hediyenin anlamını arttıracağı gibi, görünüm açısından daha şık bir hale sokacaktır.

Takı kutuları genelde çeşitlidir. Ahşap olanları, metal olanları, karton olanları, cam olanları gibi pek çok takı kutusu seçeneği bulunur. Swarovskitaşlı bir kutu belki de içindekinden daha ilgi çekici bir durumda olacaktır.

Evde takı kutusu yapabilirsiniz.

Evinizdeki malzemeleri kullanarak piyasadaki birbirine benzer takı kutularından farklı modeller yaratmanız mümkündür. Bunun için evinizde genelde tüm malzemelerin bulunduğunu görebilirsiniz. Eğer sigara ve türevlerini kullanan biri iseniz yada böyle bir ürünü hediye etmek istiyorsanız çakmak çeşitleri düşündüğünüzde, takı kutusu içine koyabilirsiniz. Takı kutusu malzemelerine gelecek olursak, ip, makas, beyaz pipet, boraks, cam kavanoz, kurşun kalem, jel gıda boyası, boya inceltici, dekoratif bir kutu, ölçü kaşıkları, altın rengi emaye boyası ve yapıştırıcı ile yaratıcılığınız da kullanarak, hiçbir yerde bir örneğini bulamayacağınız bir takı kutusu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: